Antykorozja i klejenie

dinitrol logo

W imieniu zrównoważonego rozwoju.

Pierwsze standardy ochrony antykorozyjnej ustaliliśmy już ponad 70 lat temu. Od tego czasu niestrudzenie pracujemy nad naszymi wysokiej jakości produktami, aby zawsze przewyższać poziom, który już osiągnęliśmy. Wszystko dzięki nowym innowacyjnym produktom, które ułatwią Ci życie. Wyróżnia nas nasze doświadczenie, elastyczność i ambicja, aby zawsze się doskonalić. To pozwala nam chronić wszystko, co jest Ci drogie. Czy nadal chcesz iść na kompromis? Nie!

TWÓJ SILNY PARTNER

dinitrol_products

Oferujemy trwałe wsparcie, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi stoi Twoja firma. Od dziesięcioleci DINOL GmbH i jej marka DINITROL są synonimem niezawodności i innowacyjności. Kierujemy się dostarczaniem możliwie najlepszej jakości produktów. Nieustannie rozwijamy i ulepszamy usługi dla naszych klientów, dzięki czemu zawsze jesteśmy silnym partnerem po Twojej stronie – bez względu na to, gdzie znajdujesz się na świecie.

ROZWIĄZANIA DINITROL SPRAWDZĄ SIĘ W GAŁĘZIACH PRZEMYSŁU OBEJMUJĄCYCH PRODUKCJĘ, NAPRAWĘ I UTRZYMANIE TAKICH OBIEKTÓW JAK:

Autobusy
Samochody ciężarowe
Pojazdy szynowe
Budowownictwo
Pojazdy rolnicze
Samochody osobowe
Turbiny wiatrowe


Środki zabezpieczające - Ochrona wartości bez kompromisów!

dinitrol_appliance

4010

DINITROL 4941 / 4941 CAR to tiksotropowy produkt długotrwałej ochrony. Pozostawia mocną, czarną powłokę o krótkim czasie schnięcia oraz dobrej przyczepności i elastyczności na wszystkich powierzchniach metalowych, elementach gumowych i plastikowych.

metallic Dinitrol Metallic - wosk do konserwacji podwozia. To wyjątkowo tiksotropowy środek antykorozyjny, który oferuje długotrwałą ochronę przed korozją i zużyciem w trudnych warunkach. Tworzy mocną, elastyczną, brązową warstwę wosku, zapewniając doskonałą ochronę. Produkt jest żaroodporny i zachowuje dobrą przyczepność do podłoży.
ml Dinitrol środek do profili zakmniętych ML  to niezwykle penetrujący środel, który wnika głęgobo w szczeliny, wnęki i skorodowane obszary, zapobiegając postępowi korozji.
Przeznaczony do stosowania w zamkniętych wnękach, profilach, drzwiach, elementach ramy i nadwozia.
lt DINITROL PENETRANT LT został opracowany do stosowania na otwartych powierzchniach oraz w zamkniętych profilach, takich jak drzwi i inne części pojazdów, ciężarówek i autobusów. Został również opracowany do stosowania z częściami zamiennymi itp., które są przechowywane przez długi czas lub transportowane w bardzo trudnych korozyjnych warunkach pogodowych.
1000 Dinitrol 1000 został opracowany do stosowania w zamkniętych profilach, drzwiach i innych częściach pojazdów osobowych, ciężarówek i autobusów. To bezbarwny środek na bazie wosku do ochrony przed korozją, silnie penetrujący. Powłoka zostaje elstayczna przez długi czas.
77b DINITROL 77B to płynny środek do długotrwałej ochrony przed korozją, który zapewnia również pewien poziom ochrony przed zużyciem mechanicznym ze względu na pozostałą twardą warstwę. Produkt zawiera przyjazne dla środowiska, niskoaromatyczne rozpuszczalniki, które po odparowaniu pozostawiają grubą brązową woskową warstwę. 
445 DINITROL 445 to wysokiej jakości powłoka chroniąca przed korozją i uderzeniami kamieni na bazie żywicy syntetycznej/tworzywa sztucznego. Produkt szczególnie nadaje się do lakierowania skrzyń rewizyjnych, progów drzwi, spojlerów i nadkoli. Na produkt można nałożyć warstwę lakieru.
447 DINITROL 447 Protect Super to szybkoschnąca powłoka na bazie gumowej żywicy syntetycznej. Dodatki cynku zapewniają znacznie lepszą ochronę przed rdzą.
Produkt nie zawiera agresywnych rozpuszczalników,  nie uszkadza powłok PCV, nie zawiera azbestu i bitumu, pozostaje trwale elastyczny i jest odporny na uderzenia kamieni i sól drogową. Po wyschnięciu można lakierować.
rc900 DINITROL RC 900 to konwerter rdzy na bazie związków organicznych i żywicy epoksydowej. Aktywnie przekształca rdzę na podłożu w stabilny organiczny związek żelaza. Gdy produkt wysycha, tworzy nieprzenikalną barierę dla dalszej korozji. DINITROL RC 900 wnika w rdzę około 7–10 razy głębiej niż konwencjonalne produkty do konwersji rdzy i tworzy suchą i mocną warstwę klejącą, która jest odpowiednia jako baza dla powłoki lakieru lub wstęp dla innych produktów ochrony przed korozją.
rc800 DINITROL RC800 jest preparatem wolnym od rozpuszczalników, opartym na bazie kopolimeru lateksowego w kombinacji z organicznymi chelatami, przetwarzający rdzę. Aktywnie zamienia istniejącą rdzę na stabilny organiczny związek żelaza. Po wyschnięciu, pozostawia nieprzepuszczalną barierę dla tlenu i wilgoci, efektywnie zabezpieczając przed przyszłą korozją. DINITROL RC 800 pozostawia suchą, trwałą powłokę o dobrej przyczepności do powierzchni.

Pewne klejenie i uszczelnianie!

dinitrol_bonding

410uv DINITROL 410 UV  jest jednoskładnikowym poliuretanowym uszczelniaczem i klejem o dobrej odporności i stabilności UV. Uszczelniacz jest szybkoschnący i elastyczny i może być pokrywany większością lakierów. Lakiery akrylowe 2-K mogą być nakładane metodą „mokro na mokro”.
501fc DINITROL 501 FC to jednoskładnikowy klej poliuretanowy aktywowany wilgocią. Wraz z odpowiednim przygotowaniem jak grunt i aktywator, DINITROL 501 FC jest polecany do bezpośredniego wklejania szyb w nowych pojazdach oraz naprawach.
505fc DINITROL 505 FC-HM PLUS to bezrozpuszczalnikowy jednoskładnikowy klej poliuretanowy do szkła, który pod wpływem reakcji z wilgocią z powietrza zmienia się z pasty w elastyczny, odporny na starzenie klej uszczelniający. W połączeniu z szybkim jednoetapowym promotorem przyczepności DINITROL 525 PLUS, klej może być nakładany po krótkim czasie odparowania. To znacznie skraca czas pracy.
517 DINITROL 517 A/B to dwuskładnikowy klej poliuretanowy o wysokiej wytrzymałości, który jest szczególnie odpowiedni do klejenia strukturalnego. Produkt posiada żywotność ok. 12 minut. Żywotność można łatwo regulować: Można ustawić czasy schnięcia od 5 minut do 1 godziny. W zależności od wymagań utwardzanie można przyspieszyć przez ogrzewanie.
530 DINITROL 530 to czarny podkład schnący fizycznie i chemicznie na bazie rozpuszczalnika, który poprawia przyczepność między szkłem (w połączeniu z aktywatorem DINITROL 520), lakierem i klejem zapewniając dodatkowo ochronę przed promieniowaniem UV.
538 DINITROL 538 PLUS to czarny „grunt jednoetapowy” z dodatkowymi możliwościami do łączenia szkła z poliuretanami. Zwiększa przyczepność pomiędzy powierzchnią szklaną/ceramiczną a klejem do PU zapewniając ochronę przed promieniowaniem UV.
550 DINITROL 550 to czarny multi-podkład na bazie rozpuszczalnika, przeznaczony do gruntowania wstępnego dla lakierów, metali i różnych rodzajów tworzyw sztucznych. Klejone powierzchnie muszą być czyste, suche i odtłuszczone. W większości przypadków zalecamy szorstkowanie podłoża włókniną.
582 DINITROL 582 to przezroczysty, szybkoschnący środek czyszczący do bardzo zabrudzonych powierzchni (szkło, spieki ceramiczne, metal, tworzywa sztuczne). Czyste, wstępnie zagruntowane, suche powierzchnie są warunkiem prawidłowej przyczepności systemu wiążącego DINITROL.
700 DINITROL 700 to profesjonalna masa natryskowa. Jest stosowana jako uszczelniacz zgrzegów i spawów w całym przemyśle samochodowym, w pojazdach szynowych oraz w budowie przyczep kempingowych. Nadaje się również jako powłoka dźwiękochłonna na błotniki, bagażniki i maski samochodów oraz do naprawy progów drzwi, ram i naprawy osłon podwozia z PVC. Aplikacja natryskowa umożliwia malowanie trudno dostępnych miejsc.