Narzędzia i urządzenia

mirka

Mirka Ltd. to światowy lider w innowacyjnych technologiach ściernych, oferujący pełny zakres wysokiej klasy materiałów ściernych oraz kompletne rozwiązania szlifierskie. Proponowane przez firmę innowacyjne rozwiązania polepszają jakość pracy, wpływają na szybkość, wydajność oraz jakość obrabianej powierzchni. Obniżają koszty pracy, nawet przy najtrudniejszych zadaniach dotyczących szlifowania powierzchni. Firma Mirka jest pionierem w dziedzinie nasypowych materiałów ściernych i produktów, które umożliwiają prawdziwie bezpyłowe wykańczanie powierzchni. Te innowacyjne materiały powstały dzięki stworzeniu przełomowej technologii nakładania nasypu, natomiast nowy dział narzędzi firmy Mirka stworzył nowoczesne maszyny szlifierskie i polerskie o wyjątkowych możliwościach. Jeżeli dodamy do tego pełny zakres wysokiej jakości akcesoriów, to klienci Mirka uzyskują doskonały dostęp do uzupełniających się rozwiązań szlifierskich dopasowanych do ich potrzeb. Wszystkie produkty Mirka są wytwarzane w Finlandii, a ponad 97% z nich eksportuje się i sprzedaje w ponad 100 krajach na świecie, zarówno Europy jak i Ameryki Północnej i Południowej oraz Azji.

01


rupes_logo

RUPES S.p.A. to rodzinna firma, założona w Mediolanie we Włoszech w 1947 roku.
Na naszą historię składają się osiągnięcia, wyzwania, pomysły i międzynarodowe sukcesy. Ciągłe zaangażowanie w badania i rozwój, mające na celu ciągłe doskonalenie wydajności każdego produktu, jest jednym z podstawowych aspektów, które w ciągu 70 lat naszej historii przyczyniły się do uznania RUPES jako jednej z największych marek odnoszących sukcesy w dziedzinie profesjonalnych narzędzi. U podstaw każdego nowego pomysłu leży koncentracja na projektowaniu i wytwarzaniu produktów, które są w pełni zgodne z przepisami BHP, zapewniają większy komfort pracownikom oraz dostarczają innowacyjne rozwiązania. Dzięki czterem zakładom produkcyjnym i dobrze rozwiniętej sieci sprzedaży, RUPES jest zawsze blisko klientów i dostarcza im produkty, które przewidują i szybko reagują na potrzeby rynku. Marka posiada pełne pokrycie wszystkich głównych rynków międzynarodowych, sprowadzając swoje systemy na cały świat dzięki sieci dystrybucji składającej się z dwóch bezpośrednich oddziałów i licznych autoryzowanych dealerów.

Random-orbital-polisher-Bigfoot-LHR15III-application2


Indasa

Firma INDASA z centrali w Aveiro w Portugalii specjalizuje się w produkcji innowacyjnych systemów szlifierskich, które dostarczają rozwiązania specyficzne dla rynku dla szerokiej gamy branż produkcyjnych i usługowych Niezmiennie wysokie standardy rozwoju, produkcji i sprzedaży materiałów ściernych nasypowych zapewniły firmie na przestrzeni lat szereg uznawanych na całym świecie akredytacji. Badania i rozwój odgrywają kluczową rolę w ciągłym rozwoju zaawansowanych technicznie, wysokowydajnych materiałów ściernych. Stosowane są tylko najwyższej jakości surowce i ziarna mineralne zgodne z FEPA, co zapewnia stałą wydajność i wydajność w całym zakresie ziarna ściernego.

indasa