Lakiery samochodowe

DeBeer_logo

DeBeer Refinish do kompleksowy system do ponownego wykończenia pojazdów użytkowych. Od ponad 110 lat Holenderska fabryka w Lelystadt dostarcza wysokiej jakości produkty na rynki całego świata. Zastosowanie produktów to oczywiście samochody osobowe, samochody dostawcze i motocykle. W zależności od potrzeb użytkownika oferowane są zróżnicowane systemy lakiernicze.


Debeer Seria Berobase 500+

System_bazowy

MM BeroBase 500 Series to system bazowy do wykończenia lakierem bezbarwnym. Odpowiedni dla samochodów osobowych, pojazdów dostawczych i autokarów. Rozcieńczalnikowa baza o stosunku mieszania 1:1 daje możliwość wykonania kolorów solidowych, metalicznych, perłowych, Xyrallic. Zdecydowaną zaletą systemu 500 jest fakt iż zawiera ok 25% mniej pigmentów w porównaniu do zbliżonych systemuów przez co obniża inwestycję i zmniejsza zapasy magazynowe przy użytkowaniu mieszalnika.


Debeer Seria WaterBase 900+

System_wodny

MM WaterBase 900+ Series to wodorozcieńczalny system bazowy do wykończenia lakierem bezbarwnym. Odpowiedni dla samochodów osobowych,  dostawczych  i  pojazdów  użytkowych.  Z  pełną  gamą  pigmentów  (tonerów)  zapewniających  możliwość  uzyskania najpopularniejsze kolory OEM na rynku. Oszczędzaj czas, materiały i energię dzięki doskonałemu kryciu i szybkiemu schnięciu. Odpadom i zanieczyszczeniom przeciwdziała sprawdzona technologia i nieagresywne formuły.


Debeer Seria BeroMix 2000+

System_nawierzchniowy

Seria BeroMix 2000 to dwuskładnikowy akrylowo-poliuretanowy system wykończeniowy, który spełnia wszystkie wymogi użytkownika końcowego: łatwość obróbki, najwyższa jakość ochrony i trwałości oraz wysoki połysk. Proces schnięcia jest ustawiony w taki sposób, że wszystkie elementy mogą być optymalnie lakierowane a podczas natrysku zapylenie jest absorbowane. Rezultatem jest jednolita powierzchnia o wysokim połysku. Dzięki starannemu doborowi pigmentów DeBeer zdołał zredukować liczbę tonerów w systemie do 19, jednocześnie utrzymując optymalny paletę kolorystyczną.


Lakiery bezbarwne

Lakiery bezbarwne DeBeer Refinish zmieniają każdą pracę w arcydzieło i zapewniają ukorowowanie dla Twojej pracy. Te doskonałe produkty dają Twojemu pojazdowi warstwę ochronną jaką potrzebuje. Wszystkie lakiery bezbarwne DeBeer Refinish oparte są na najnowocześniejszych hydroksylowych żywicach akrylowych, aby dać Ci najwyższej jakości wykończenie, trwałość i odporność chemiczną oraz ochronę przed promieniowaniem UV. W ofercie znajdują się lakiery bezbarwne od szybkoschnących do schnących na powietrzu, opracowane dla każdego rodzaju środowiska.

Lakiery bezbarwne - opis

Grunty i wypełniacze

Podkłady gruntujące i wypełniające DeBeer Refinish zapewniają, że Twoja naprawa jest idealnie przygotowana na doskonały efekt końcowy. Oferujemy szeroką gammę podkładów gruntujących i wypełniających, od podkładu reaktywnego do podkładów epoksydowych oraz od podkładów wypełniających HS do podkładów wysokoproduktywnych w systemie mokro na mokro. Łatwa praca z naszymi podkładami gruntującymi i wypełniającymi daje gładką podstawę do doskonałego wykończenia.

Podkłady - opis

Debeer_dodatkiDodatki lakiernicze - opis