O nas

Jesteśmy rodzinną firmą z długą historią, której sercem bije pasja do doskonałego wykończenia powierzchni. Od 1997 roku nieprzerwalnie się rozwijamy, stając się cenionym partnerem w południowej Polsce. 

W PPM COLOR innowacyjność idzie w parze z profesjonalizmem. Składamy się z niemal 30-osobowej kadry wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, dla których pasją jest lakiernictwo. To dzięki naszym ekspertom możemy świadczyć kompleksową obsługę, służąc wsparciem na każdym etapie Twojego projektu.

Nawiązaliśmy wiele współprac, które pozwoliły nam stać się jednym z nielicznych, oficialnym dystrybutorem w Polsce m.in. takich marek produktów jak:

Ponadto, w swojej ofercie poiadamy produkty między innymi takich marek jak: 3M, 4CRBELTON, BERNERBOLLBRAYT, DEVILBISS, FARECLA INDASA, KOVAXLAKSOL, MENZERNA, NORTON, NOVOL, PRESTA, RANAL, ROBERLO, RUPES, SPRAILA, TIKKURILA, TROTON.

Przechwytywanie

Jako wiodący dostawa lakiernictwa i środków chemicznych, zaopatrujemy zakłady blacharsko-lakiernicze, lakiernie przemysłowe, producentów pojazdów, maszyn i urządzeń, producentów mebli i stolarnie oraz myjnie samochodowe / studia auto detailingu.

Przechwytywanie

W naszych sklepach posiadamy szeroki asortyment produktów dla branży automotive, czy przemysłowej jednocześnie oferując kompleksowe rozwiązania do antykorozji i zabezpieczania powłok, artykuły do profesjonalnego autodetailingu czy czyszczenia pojazdów – nie zapominając o niezbędnych środkach dla lakierników takich jak: pistolety lakiernicze, taśmy malarskie, kombinezony lakiernicze, maski lakiernicze, rękawice a także wiele innych akcesoriów.

Przechwytywanie

Jednocześnie wszystkie nasze punkty wyposażone są w mieszalniki farb i lakierów, które pozwalają na indywidualne dopasowanie i dobór koloru wedle potrzeb.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych. Jeśli preferujesz zakupy online – nasz sklep internetowy colorshop jest do Twojej dyspozycji – szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu!

PPM COLOR to partner, na którego zawsze możesz liczyć!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zaufaj doświadczeniu, zaufaj jakości, zaufaj pasji.