Farby przemysłowe

VALSPAR_long

Profesjonalne powłoki przemysłowe!

Farby i lakiery przeznaczone do przemysłu gdzie klienci oczekują na produkty antykorozyjne zgodne z ISO 12944 dla warunków atmosferycznych takich jak C4 czy C5 I/M chroniące zabezpieczone powłoki nawet powyżej 15 lat. System mieszalniczy Valspar Industrial mix oferuje produkty wysokiej jakości takie jak: farby i lakiery nawierzchniowe w połysku, farby i lakiery bezpośrednio na metal w połysku, półmatowe lub matowe, farby syntetyczne, tiksotropowe podkłady epoksydowe, podkłady poliuretanowe bezpośrednio na metal, dodatek tiksotropowy, który zmienia farby nawierzchniowe bezpośrednio na metal w farby tiksotropowe, dodatki strukturalne, które zmieniają farby i lakiery nawierzchniowe w farby i lakiery strukturalne, utwardzacze, przyspieszacz schnięcia, zmywacz silikonowy czy rozcieńczalniki. Farby w odpowiedniej kombinacji mogą być aplikowane różnymi systemami aplikacji, więc począwszy od standardowych pistoletów lakierniczych, przez aplikacje elektrostatyczne, aż do aplikacji urządzeniami bezpowietrznymi.

tds

V_products

valspar_high

Powłoki dla pojazdów i urządzeń rolniczych

01 Sprzęt rolniczy jest często używany przez długi okres czasu w trudnych warunkach. To wymaga niestandardowych powłok z Valspar, które łączą trwałość z wysoką odporności na korozję. Valspar posiada wiedzę, aby dostarczyć odpowiednią powłokę dla każdego konkretnego zastosowania i aplikacji. Oczywiście, nasz system pobierania kolorów zawiera kolory wielu różnych producentów sprzętu rolniczego. Valspar jest jednym z największych na świecie dostawców powłok na maszyny rolnicze.

Powłoki do urządzeń i maszyn budowlanych

02 Powłoki lakiernicze do stosowania w budownictwie i branży budowlanej należą do najbardziej złożonych i wymagających. Niektóre dźwigi i narzędzia budowlane mają nawet kilka warstw powłoki lakierniczej, każdą z własnymi szczególnymi cechami. Valspar posiada wiedzę i produkty, aby dostarczyć powłoki lakiernicze odpowiadające wymaganiu każdego klienta.

Powłoki dla autokarów

03 Valspar Industrial Mix nade wszystko nadaje się do stosowania na autokary. Te szczególne pojazdy użytkowe są narażone na wszelkiego rodzaju czynniki atmosferyczne, są intensywnie wykorzystywane, w szczególności w zbiorowym transporcie. Autokary są mobilną wizytówka samochodowych firm turystycznych. Czynią, że ekspozycja i dokładność odwzorowania kolorów ma ogromne znaczenie. Valspar Industrial Mix ma odpowiedź na wszystkie wymagania!

Powłoki dla podwozi i przyczep

04 Podwozia i przyczepy są wykorzystywane w najbardziej różnorodnych warunkach pogodowych. Powłoki wysokiej ochrony stały się jednym z priorytetów, gdy coraz bardziej agresywne substancje są wykorzystywane do zwalczania śniegu i lodu. Valspar jest jednym z wiodących dostawców powłok dla producentów podwozi i przyczep, dostarcza rozwiązania, które mogą być użyte w najbardziej ekstremalnych warunkach. Niezawodność i trwałość to nasze kluczowe wartości.

Powłoki dla transportu publicznego

05 Valspar jest jednym z trzech największych dostawców powłok lakierniczych dla producentów OEM pociągów, tramwajów, autobusów, metra i jest preferowaną powłoka w wielu kolejach pierwszej klasy. Również na rynku napraw Valspar należy do wiodących. Istnieją powłoki lakiernicze zarówno do wewnątrz i na zewnątrz, każda z własnymi cechami i zaletami. Pociągi, tramwaje i metro są jeżdżącą wizytówką. Valspar Industrial Mix dba zatem, o ich atrakcyjny wygląd! Nasze produkty posiadają dopuszczenia Instytutu Kolejnictwa w Warszawie.

Powłoki dla ciężarówek

06 Ciężarówki narażone są na różne warunki pogodowe i odpryski. Dlatego konieczne są powłoki, które są trwałe i odporne na korozję. Aspekt kosmetyczny odgrywa również ważną rolę. Ciężarówki są ważne dla wizerunku firm. Valspar stanowi doskonałą odpowiedź na te wymagania.

Powłoki dla pojazdów i urządzeń górniczych

07 Wymagające środowisko branż takich jak przemysł górniczy stawia wysokie wymagania w zakresie maszyn i środków transportu wykorzystywanych w tym sektorze. Powłoki dla urządzeń górniczych powinny być w stanie oprzeć się ekstremalnym warunkom pogodowym, ścieraniu, uderzeniom, a nawet substancjom chemicznym. Valspar w przemyśle górniczym posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu trwałych powłok, do stosowania pod ziemią, jak i na powierzchni.

valspar-inver-logo

Inver of Valspar oferuje szeroką gamę standardowych, a w szczególności niestandardowych opcji i technologii, w celu sprostania wszelkim potrzebom dotyczącym powłok przemysłowych i ochronnych. Możemy pomóc w osiągnięciu pożądanych standardów wykończenia oraz trwałości, dzięki precyzyjnej kombinacji technologii powlekania oraz wiedzy na temat aplikacji. Ściśle współpracujemy z naszymi Klientami, aby zrozumieć zarówno ich wymogi dotyczące produktu jak i środowiska operacyjnego, w celu dostarczenia najbardziej opłacalnych rozwiązań dla ich linii produkcyjnych. W związku z wykorzystaniem preparatów dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz szkolenia dotyczącego nakładania farby do projektowania i modyfikacji linii, nasz zespół konsultantów technicznych pomoże Ci uzyskać jak najniższy, możliwy koszt aplikacji, z możliwie jak najwyższą jakością operacji

inver_water

Produkty wodorozcieńczalne Produkty firmy INVER na bazie wody można nanosić metodą natryskową, pistoletem hydrodynamicznym i systemami elektrostatycznymi, głowicami obrotowymi lub systemami zanurzeniowymi z suszeniem na powietrzu lub w piecu niskotemperaturowym.

Inver_solvent

Produkty rozcieńczalnikowe Farby rozpuszczalnikowe firmy Inver są tworzone z najwyższej jakości surowców i szybko reagują na przepisy HSE. Wszystkie produkty są wolne od chromu, ołowiu i rozpuszczalników lub dodatków sklasyfikowanych jako toksyczne.

inver_hs

Produkty o wysokiej zawartości

cząstek stałych

Postępy w technologii polimerów o wysokiej zawartości części stałych umożliwiły technikom firmy INVER stworzenie szerokiej gamy produktów jednoskładnikowych i dwuskładnikowych, przy czym niektóre farby zawierają tylko 20% rozpuszczalnika w momencie aplikacji.

tintometric

System mieszalniczy Inver wraz z oprogramowaniem Inverama to maksymalnie skoncentrowany system do przygotowania farb i lakierów dla potrzeb klienta. Jedynie 15 pigmentów i niezbędne bindery pozwalają uzyskać ponad 10000 kolorów z palet RAL, NCS, BRITISH STANDARD, PANTONE, OEM Colors, itp.

tonery

Farby chlorokauczukowe

Farby alkidowe

Farby alkido-winylowe

Farby akrylowe

Farby poliuretanowe

Farby poliakrylowe

Podkłady alkidowe

Podkłady epoxydowe